Voorbereiding bezoek Walt Disney World

1132133134135136138»

Reacties

  • Die van de zeven jaar terug hadden we weggedaan, niet heel handig. We gaan dan maar kijken of die pas voldoende is. We zijn met zij drieën.

    De bandjes zijn wel het handigste? Of kan je ook je telefoon gebruiken zonder mobiele data?

    De MagicBands zijn het handigst en het leukst (ook als souvenir). Andere optie is MagicMobile via de MDE app. Daarmee kun je ook de parken in, maar zul je telkens je mobiel moeten gebruiken.
  • Indien je niet in een disney hotel verblijft maar wel een 14 day magic ticket koopt, moet je dan nog reserveren voor de parken of kan je gewoon gaan

    Als de tickets een vast startdatum hebben, dan is reserveren voor toegang niet nodig. De tickets staan dan op datum. Reserveren is alleen nodig voor tickets en jaarkaarten die niet op datum staan.
  • Wat zijn jullie ervaringen voor degene die reeds buiten de disney hotels verbleven en met een huurauto de parken bezochten? Want op sommige parkings rijden zelfs treintjes blijkbaar om je naar de hoofdingang te brengen. Is dat allemaal gemakkelijk te doen, goed aangeduid en goed geregeld? Rijden die treintjes op vaste tijdstippen, want als je helemaal achteraan de parking staat lijkt me dat toch handig.
    Lars zei:

    Indien je niet in een disney hotel verblijft maar wel een 14 day magic ticket koopt, moet je dan nog reserveren voor de parken of kan je gewoon gaan

    Als de tickets een vast startdatum hebben, dan is reserveren voor toegang niet nodig. De tickets staan dan op datum. Reserveren is alleen nodig voor tickets en jaarkaarten die niet op datum staan.
    Dankjewel weer Lars, ze staan op datum van 22 oktober tem 8 november geldig
Log In of Registreer om te reageren.