Disneyland Paris    |    Nieuws    |    Disneyland Parijs viert verjaardag met flashmob, masterclass, shows en figuren
Openingstijden vandaag
Dinsdag 29 april 2025
Disneyland Park
09:30 tot 22:40
08:30 tot 09:30 - Extra Magische Uren
Walt Disney Studios Park
09:30 tot 21:00
08:30 tot 09:30 - Extra Magische Uren
Disneyland Parijs viert verjaardag met flashmob, masterclass, shows en figuren
01/04/2012

Disneyland Parijs viert verjaardag met flashmob, masterclass, shows en figuren

12 april 2012, een memorabele dag. Disneyland Parijs bestaat precies 20 jaar en dat moet natuurlijk gevierd worden. De openingsspeech in het Disneyland Park werd gehouden door Philippe Gas, Chief Executive Officer van Disneyland Parijs, waarin hij benadrukte dat het resort momenteel de populairste toeristische bestemming van Europa is. Uiteraard werd er kort ingegaan op het feit dat ook Disney geraakt is door de economische crisis, maar dat alle zeilen worden bijgezet om de weg naar boven weer terug te vinden. Met de lancering van de 20ste verjaardag, de stijging van het aantal bezoekers en de bouw van de nieuwe Ratatouille attractie in het Walt Disney Studios Park, ziet de toekomst er goed uit.


Na de openingsspeech feliciteert Mickey Philippe Gas met het behalen van de magische '20' en introduceert de Cast Members van Disneyland Parijs. Main Street, U.S.A. is het decor voor een grote flashmob met maar liefst 2000 medewerkers van alle departementen, inclusief alle ambassadeurs van de 5 Disney resorts wereldwijd. Op de klanten van 'Magic Everywhere' vieren de Cast Members uitbundig feest en worden ze op het einde vergezelt door een flink aantal Disney figuren. Tijdens de finale maakt het stuntteam van de Franse luchtmacht een grote '20' in de lucht boven het kasteel. De aanwezige pers en eerste bezoekers worden vervolgens toegelaten en lopen door de erehaag die de Cast Members hebben gecreeerd. Iedereen viert feest, valt elkaar in de armen, zingt, danst en feliciteert elkaar tijdens dit magische moment.



De fansite DLRP Magic! maakte ook beelden van de erehaag direct na de flashmob. Daarnaast een unieke kijk van de flashmob van binnenuit, gefilmd door een Cast Member als de eerste groep Main Street, U.S.A. op rent. Bekijk de video's en proef de uitgelaten stemming en sfeer tijdens dit historisch moment.



Het entertainment programma voor die dag werd fors uitgebreid met speciale shows en meet & greets met soms zeldzame Disney figuren. Ieder land in het Disneyland Park vierde zijn eigen verjaardag met gethematiseerde shows en Disney figuren in unieke outfits. Geniet van deze exclusieve shows en beleef de magie van 20 jaar Disneyland Parijs!

Main Street USA celebrates!
Tijdens deze show zien we Mary Poppins in een van de automobielen, Bert op de fiets en Duffy in zijn Main Street pakje. De Disney figuren worden bijgestaan door enkele dansers in traditionele klederdracht. Op de muziek uit Mary Poppins en de 'Welcome' ceremonie uit Magic Kingdom (Walt Disney World Florida) dansen ze allemaal op Town Square.



Fantasyland celebrates!
Tijdens deze show zien we Mickey en Minnie in hun koninklijke outfits, Sneeuwwitje en haar Prins en alle 7 Dwergen. De Disney figuren worden bijgestaan door enkele hofdansers. Op de muziek van bekende prinsessen films dansen ze allemaal in de Castle Courtyard achter het kasteel.



Adventureland celebrates!
Tijdens deze show zien we Donald en Daisy in hun jungle outfit, Baloo, King Louie, de Monkeys en een zeer zeldzame opwachting van Mowgli uit Jungle Book. De Disney figuren worden bijgestaan door enkele zingende safarigangers. Op de muziek van Jungle Book dansen ze allemaal op het terras van Colonel Hathi's Pizza Outpost.



Frontierland Celebrates!
Tijdens deze show zien we de Jamboree Bears, Goofy en zijn zoon Max in western outfits. De Disney figuren worden bijgestaan door enkele cowboys met live muziek. Op de muziek van bekende country muziek dansen ze allemaal op het terras van Cowboy Cookout Barbecue.



Discoveryland celebrates!
Tijdens deze show zien we Knabbel & Babbel, Stitch en een zeer zeldzame opwachting van Angel, het vriendinnetje van Stitch. De Disney figuren worden bijgestaan door enkele 'buitenaardse' dansers op rolschaatsen. Op de beats van intergalactische house muziek dansen ze allemaal tegenover Buzz Lightyear Laser Blast.



Als laatste organiseerde het resort een speciale 'masterclass' met Disney legende Tony Baxter, momenteel Senior Vice President, Creative Development bij Walt Disney Imagineering. Baxter was een van de geestelijk vaders van Disneyland Parijs vanaf de ontwikkelfase in de jaren '80 tot en met de opening van 'Euro Disneyland' in 1992. Speciaal voor de fans gaf hij een 1 uur durende masterclass over zijn werk als 'imagineer' (een samenvoeging van de woorden 'imagination' en 'engineering'). De fansite DLRP Magic! filmde de hele presentatie.



Traditioneel zijn alle Disney ambassadeurs uit de 5 resorts wereldwijd aanwezig bij een 'landmark birthday', zoals nu in Parijs voor de 20ste verjaardag. Uit Californie voor Disneyland Resort waren Jolie Hales en Rene Torrico aanwezig. Uit Florida voor Walt Disney World zagen we Jennifer Mason en Norman Vossschulte. Uit China voor Hong Kong Disneyland was Fion Lai aanwezig en uit Japan voor Tokyo Disney Resort was Eriko Yokota eregast. Op de foto zien we verder nog onze eigen 2011-2012 ambassadeurs Regis Alart en Osvaldo Del Mistero.

Bezoekers van Disneyland Parijs kregen die dag tevens een uniek collector's item in handen. Het entertainment programma was voor de gelegenheid speciaal ontworpen voor de historische dag van 12 april 2012 en enkel in gelimiteerde oplage verkrijgbaar. De dag werd afgesloten met de nieuwe avondshow Disney Dreams! bij het kasteel van Doornroosje en vormde daarmee het perfecte einde aan een historische dag. 20 jaar vol dromen, wensen en magie in Disneyland Parijs. 
 

""Disneyland will never be completed. It will continue to grow as long as there is imagination left in the world" - Walt Disney

Nog meer actuele Disneyland Paris nieuwsberichten
Disneyland Paris introduceert jaarkaarten voor kinderen met 25% korting vanaf €223
24/04/2025
Ontvang 25% korting op de aanschaf van een jaarkaart van Disneyland Paris voor kinderen[...] Lees meer
Virtuele wachtrij voor ontmoetingen met Disney figuren in Disneyland Paris via de app
24/04/2025
Reserveer een ontmoeting met Disney figuren met de nieuwe virtuele wachtrij in de Disneyland Paris app[...] Lees meer
Tower of Terror in Disneyland Paris krijgt nieuwe winkel en overdekte wachtrij
13/04/2025
Ontdek de nieuwe winkel en overdekte wachtrij van Tower of Terror bij Adventure Way in Disneyland Paris[...] Lees meer
Nieuwe UP attractie in Disneyland Paris met zweefmolen en restaurant bij Adventure Way
12/04/2025
Ontdek de eerste Pixar's UP attractie ter wereld in Disneyland Paris met zweefmolen en restaurant in Disney Adventure World[...] Lees meer
Deel deze pagina
pijl
Bekijk hier alle aanbiedingen