Disneyland Paris    |    Nieuws    |    St. David's Welsh Festival in Disneyland Paris met speciaal entertainment en vuurwerk
Openingstijden vandaag
Vrijdag 09 mei 2025
Disneyland Park
09:30 tot 22:40
08:30 tot 09:30 - Extra Magische Uren
Walt Disney Studios Park
09:30 tot 21:00
08:30 tot 09:30 - Extra Magische Uren
St. David's Welsh Festival in Disneyland Paris met speciaal entertainment en vuurwerk
05/03/2018

St. David's Welsh Festival in Disneyland Paris met speciaal entertainment en vuurwerk

In het eerste weekend van maart viert Disneyland Paris het jaarlijkse 'St. David's Welsh Festival' ter ere van de beschermheilige van Wales met speciaal entertainment in het Disneyland Park en Disney Village. Het hoogtepunt vormt een korte avondshow bij het kasteel in het Disneyland Park.


Vier St. David's Welsh Festival in het Disneyland Park

Op de zaterdag staat het Disneyland Park in het teken van het Welsh Festival met o.a. Mickey en Minnie in speciale klederdracht, optredens van folkloristische groepen in het Videopolis Theater, gratis schminken in Discoveryland, een pre-parade en een korte vuurwerkshow vóór de reguliere avondshow. Bekijk de show van afgelopen jaren in de video:

Disney Village viert St. David's Day op dezelfde dagen met optredens van folkloristische groepen. Daarnaast zijn er diverse optredens en concerten van bands bij Billy Bob's. Toegang tot al deze evenementen is gratis. Bekijk het entertainmentprogramma van afgelopen jaren:


Aanbiedingen

Ontdek de magie van Disneyland Paris en profiteer van onze speciale aanbiedingen met extra voordeel op je verblijf (hotel + tickets), hoge korting op losse toegangstickets en voordelig vervoer met bus of trein. Er zijn diverse aanbiedingen voor alle periodes beschikbaar, ook tijdens de schoolvakanties.

Nog meer actuele Disneyland Paris nieuwsberichten
Disney kondigt nieuw pretpark aan in Midden-Oosten met Disneyland Abu Dhabi
08/05/2025
Disneyland Abu Dhabi wordt het zevende Disney resort ter wereld en komt te liggen op Yas Island[...] Lees meer
Ontmoet Ahsoka en de BDX Droids in Disneyland Paris ter ere van Star Wars Day
29/04/2025
Ahsoka en de BDX Droids komen voor het eerst naar Disneyland Paris ter ere van Star Wars Day[...] Lees meer
Disneyland Paris introduceert jaarkaarten voor kinderen met 25% korting vanaf €223
24/04/2025
Ontvang 25% korting op de aanschaf van een jaarkaart van Disneyland Paris voor kinderen[...] Lees meer
Virtuele wachtrij voor ontmoetingen met Disney figuren in Disneyland Paris via de app
24/04/2025
Reserveer een ontmoeting met Disney figuren met de nieuwe virtuele wachtrij in de Disneyland Paris app[...] Lees meer
Deel deze pagina
pijl
Bekijk hier alle aanbiedingen