Disneyland Paris    |    Nieuws    |    Nieuwe versie Mickey's PhilharMagic in Disneyland Paris met Coco scene
Openingstijden vandaag
Vrijdag 09 mei 2025
Disneyland Park
09:30 tot 22:40
08:30 tot 09:30 - Extra Magische Uren
Walt Disney Studios Park
09:30 tot 21:00
08:30 tot 09:30 - Extra Magische Uren
Nieuwe versie Mickey's PhilharMagic in Disneyland Paris met Coco scene
05/07/2021

Nieuwe versie Mickey's PhilharMagic in Disneyland Paris met Coco scene

Vanaf 17 juli 2021 vernieuwt Disneyland Paris de populaire Mickey's PhilharMagic attractie in het Disneyland Park met een nieuwe Coco scene uit de gelijknamige Pixar film. Alle orriginele scenes uit klassieke Disney films blijven te zien met de toevoeging van Coco.


Coco scene in Mickey's PhilharMagic

Voor de scene uit Coco maakt Disney gebruik van het aanstekelijke nummer "Un Poco Loco". Donald gaat hiervoor op reis naar Mexico en ontmoet diverse figuren uit de film, zoals Dante, Miguel en Héctor. Maak een vlucht met Pepita (een geestengids in de vorm van een vliegende panter) en zing mee tijdens de talentenjacht.


Reserveer Disneyland Paris nu met vroegboekvoordeel en gratis annuleren voor 2025 en 2026

Profiteer van onze speciale Disneyland Paris aanbiedingen bij een arrangement in de Disney hotels met de laagste prijsgarantiegratis annuleren en géén boekingskosten voor alle aankomsten.

Maak gebruik van onze handige laagste prijs kalender en ontdek in één oogopslag wat de voordeligste aankomstdagen zijn per Disney hotel, per maand.

Op zoek naar voordelige losse tickets? Ontvang tot 50% korting op toegangstickets voor de parken (dagkaarten of meerdaagse tickets) met gratis annuleren via onze goedkope voordeeltickets.


Aanbiedingen

Ontdek de magie van Disneyland Paris en profiteer van onze speciale aanbiedingen met extra voordeel op je verblijf (hotel + tickets), hoge korting op losse toegangstickets en goedkoop vervoer met bus of trein. Er zijn diverse aanbiedingen voor alle periodes beschikbaar, ook tijdens de schoolvakanties.

Nog meer actuele Disneyland Paris nieuwsberichten
Disney kondigt nieuw pretpark aan in Midden-Oosten met Disneyland Abu Dhabi
08/05/2025
Disneyland Abu Dhabi wordt het zevende Disney resort ter wereld en komt te liggen op Yas Island[...] Lees meer
Ontmoet Ahsoka en de BDX Droids in Disneyland Paris ter ere van Star Wars Day
29/04/2025
Ahsoka en de BDX Droids komen voor het eerst naar Disneyland Paris ter ere van Star Wars Day[...] Lees meer
Disneyland Paris introduceert jaarkaarten voor kinderen met 25% korting vanaf €223
24/04/2025
Ontvang 25% korting op de aanschaf van een jaarkaart van Disneyland Paris voor kinderen[...] Lees meer
Virtuele wachtrij voor ontmoetingen met Disney figuren in Disneyland Paris via de app
24/04/2025
Reserveer een ontmoeting met Disney figuren met de nieuwe virtuele wachtrij in de Disneyland Paris app[...] Lees meer
Deel deze pagina
pijl
Bekijk hier alle aanbiedingen