Disneyland Paris    |    Nieuws    |    Nieuwe rolstoel decoratie van Assepoester en Buzz Lightyear in Disneyland Paris
Openingstijden vandaag
Vrijdag 09 mei 2025
Disneyland Park
09:30 tot 22:40
08:30 tot 09:30 - Extra Magische Uren
Walt Disney Studios Park
09:30 tot 21:00
08:30 tot 09:30 - Extra Magische Uren
Nieuwe rolstoel decoratie van Assepoester en Buzz Lightyear in Disneyland Paris
11/02/2022

Nieuwe rolstoel decoratie van Assepoester en Buzz Lightyear in Disneyland Paris

Sinds de start van de 30e verjaardag van Disneyland Paris zijn er speciale decoratie hoezen voor rolstoelen verkrijgbaar bij de verhuurlocaties de parken. Zo decoreer je een gehuurde rolstoel als koets van Assepoester of het ruimteschip van Buzz Lightyear.


Rolstoelen in de stijl van Assepoester en Buzz Lightyear

Versier je gehuurde rolstoel in Disneyland Paris nu als de bekende koets uit Assepoester of het speelgoed ruimteschip van Buzz Lightyear uit Toy Story met de nieuwe decoratie hoezen. De versieringen zijn verkrijgbaar bij de verhuurlocaties in de parken. Bekijk ze in actie:


Reserveer Disneyland Paris nu met vroegboekvoordeel en gratis annuleren voor 2025 en 2026

Profiteer van onze speciale Disneyland Paris aanbiedingen bij een arrangement in de Disney hotels met de laagste prijsgarantiegratis annuleren en géén boekingskosten voor alle aankomsten.

Maak gebruik van onze handige laagste prijs kalender en ontdek in één oogopslag wat de voordeligste aankomstdagen zijn per Disney hotel, per maand.

Op zoek naar voordelige losse tickets? Ontvang tot 50% korting op toegangstickets voor de parken (dagkaarten of meerdaagse tickets) met gratis annuleren via onze goedkope voordeeltickets.


Aanbiedingen

Ontdek de magie van Disneyland Paris en profiteer van onze speciale aanbiedingen met extra voordeel op je verblijf (hotel + tickets), hoge korting op losse toegangstickets en goedkoop vervoer met bus of trein. Er zijn diverse aanbiedingen voor alle periodes beschikbaar, ook tijdens de schoolvakanties.

Nog meer actuele Disneyland Paris nieuwsberichten
Disney kondigt nieuw pretpark aan in Midden-Oosten met Disneyland Abu Dhabi
08/05/2025
Disneyland Abu Dhabi wordt het zevende Disney resort ter wereld en komt te liggen op Yas Island[...] Lees meer
Ontmoet Ahsoka en de BDX Droids in Disneyland Paris ter ere van Star Wars Day
29/04/2025
Ahsoka en de BDX Droids komen voor het eerst naar Disneyland Paris ter ere van Star Wars Day[...] Lees meer
Disneyland Paris introduceert jaarkaarten voor kinderen met 25% korting vanaf €223
24/04/2025
Ontvang 25% korting op de aanschaf van een jaarkaart van Disneyland Paris voor kinderen[...] Lees meer
Virtuele wachtrij voor ontmoetingen met Disney figuren in Disneyland Paris via de app
24/04/2025
Reserveer een ontmoeting met Disney figuren met de nieuwe virtuele wachtrij in de Disneyland Paris app[...] Lees meer
Deel deze pagina
pijl
Bekijk hier alle aanbiedingen